Kontakt

Växel / Order

+46 31 21 27 77

info@ilmolino.se

vinjett3-scaled-2
vinjett3-scaled-2

Matteo Bilisari : Sälj / Buyer / Logistik

+46 704 13 72 69

matteo@ilmolino.se

Michele Masiello : Sälj

+46 707 58 39 33

michele@ilmolino.se

vinjett-kaffe
vinjett-kaffe

Dario Giorgi : Sälj

+46 707 78 23 74

dario@ilmolino.se

Manuel Campusano : Sälj 

+46 723 76 15 51 / +46 31 21 27 77

manuel@ilmolino.se

vinjett-kaffe
vinjett-kaffe

Alex Falcini : Sälj

+46 708 92 12 90 / +46 31 21 27 77

alex@ilmolino.se

Andreas Tannfors : Sälj / Dagligvaruhandel

+46 760 22 46 70

andreas@ilmolino.se

vinjett-kaffe

Ulrika Lidén : Lagerchef

+46 736 71 53 00 / +46 31 21 27 77

ulrika@ilmolino.se

Mattias Viktor : Lager

+46 31 21 27 77

info@ilmolino.se

inläggningar
inläggningar

Klodian Gjoka : Lager / Chaufför

+46 31 21 27 77

info@ilmolino.se

Stefano Landi : Lager / Chaufför

+46 31 21 27 77

info@ilmolino.se

vinjett-lastbil

Nasser Bayk : Chaufför

+46 31 21 27 77

info@ilmolino.se

Jimmy Nordgaard : Chaufför

+46 31 21 27 77

info@ilmolino.se

vinjett-lastbil
vinjett3-scaled-2

Tony Larsson : Ledning / Ägare

+46 706 68 27 39

tony@ilmolino.se

Daniele Falcini : Ledning / Ägare

+46 708 93 28 10

daniele@ilmolino.se

vinjett3-scaled-2
vinjett3-scaled-2

Filippa Sturedahl Larsson : Ekonomiansvarig / Personaladministration

+46 31 21 27 77

filippa@ilmolino.se

William Devletyan : Ekonomiassistent / Fakturor

+46 31 21 27 77

william@ilmolino.se

vinjett3-scaled-2
vinjett3-scaled-2

Eva-Lena Hanson : Ateljé / Grafisk Produktion

+46 31 21 27 77

evalena@ilmolino.se

KONTAKTER

Il Molino AB
Manufakturgatan 23
(avfart 12 från Ringögatan)
417 07  Göteborg
+46 31 21 27 77
info@ilmolino.se

FÖLJ OSS

view - gallery view - list